סינגפור
button1 button2 button6 button5

דף הבית>הצהרת פרטיות

לטייל בסינגפור
אטרקציות בסינגפור
מוזיאונים בסינגפור
אוכל בסינגפור
קניות בסינגפור
חיי לילה בסינגפור
פעילויות בסינגפור
אתרי חובה
הודו הקטנה
האי סנטוסה
ספארי לילה
צ'יינה טאון
מלון ראפלס
קאמפונג גלאם
אתרי שותפים
מדריך טיולי תרמילאים
מדריך לחופשה בישראל
מדריך לחופשות יוקרה
מדריך לחופשות משפחתיות
מדריך לחופשה באירופה
מדריך לחופשות קיץ זולות
הצעות לחופשות בטן גב
מדריך חופשות סקיהגעה
טלפונים חשובים
למטייל הדתי
לשכת התיירות
מקורות מידע נוספים
תחבורה
תעודת זהות
ביטחון אישי
אוכל מקומי
הענקת תשר
כללי התנהגות
כסף
סמים
מה הכי מסקרן אותך בסינגפור?
מגוון התרבויות המרכיבות את אוכלוסיית האי
תקופת מלחמת העולם השניה בסינגפור
האי סנטוסה
שדה התעופה של סינגפור


למוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים ולאתרי המשנה שלהן מחויבות לכבד את פרטיותך ולהגן עליה. בנינו את אתרי האינטרנט שלנו כך שבדרך כלל תוכל לבקר את In Singapore ברשת מבלי להזדהות ומבלי לגלות כל מידע אישי.


אם תבחר לספק לנו מידע הניתן לזיהוי באורח אישי (היינו, כל מידע שבאמצעותו ניתן לזהותך), מובטח לך כי מידע זה ישמש אך ורק לתמיכה בקשרי הלקוח שלך עם מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים.

ההצהרה שלהלן לגבי פרטיות מידע שאתה מספק במקוון והניתן לזיהוי באורח אישי מתייחסת לחמשת עקרונות היסוד של מידע הוגן: מודעות; בחירה; דיוק וגישה; אבטחה; ופיקוח.

מודעות

מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים מספקות הצהרה זו בעניין פרטיות מקוונת על מנת שתהיה מודע למדיניות ולשיטות שלהן בתחום הפרטיות, ולבחירה שיש בידך ביחס לדרכים שבהן נאסף המידע אודותיך ובא לידי שימוש. על מנת להקל על מציאת הודעה זו, הצבנו אותה בדף הבית שלנו ואפשרנו גישה אליה מתחתית כל דף אינטרנט של insingapore.co.il, של חברות הבת שלה ושל החברות הנלוות אליה.

המידע אשר נאסוף

באמצעות אחדים מאתרי מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים תוכל להזמין מוצרים או שירותים, לשלוח בקשות שונות ולהירשם לשם קבלת חומר. סוגי המידע האישי אשר נאספים בדפים אלה הם שם, פרטים לצורך חיוב ולשם יצירת קשר, פרטי העיסקה ומידע לגבי כרטיס האשראי. אתה מספק מידע אישי ועסקי לצורך יצירת קשר לפי בחירתך בלבד.

כיצד נשתמש במידע

מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים עושות שימוש במידע על מנת להבין טוב יותר את צרכיך ולספק לך שירות משופר. ביתר דיוק - אנו נשתמש במידע אודותיך על מנת לסייע לך להשלים עיסקה, לחזור ולהתקשר אליך, לעדכן אותך בקשר לשירותים ולהטבות, ולהתאים אישית את אתרי האינטרנט שלנו עבורך. מספרי כרטיסי אשראי משמשים לעיבוד הליך התשלום בלבד, ואינם נשמרים לשם מטרה אחרת כלשהי.

מעת לעת אנו עשויים להשתמש במידע אודותיך כדי להתקשר אליך לשם עריכת סקר שוק, או על מנת לספק לך מידע שיווקי אשר לדעתנו יעניין אותך במיוחד. בכל עת ניתן לך, לכל הפחות, את האפשרות לבחור שלא לקבל פניות שיווק ישיר או סקרי שוק כאלה. אנו נפעל גם בהתאם לדרישות המקומיות - למשל, בכך שבקשר להודעות אשר לא הזמנת תוכל במקרים הרלוונטיים לבחור טרם קבלתן אם ברצונך לקבלן.


עם מי נחלוק את המידע

מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים לא ימכרו את המידע שלך הניתן לזיהוי באורח אישי, לא ישכירו ולא יחכירו לאחרים. למעט מקרים שבהם תיתן לנו את הסכמתך או שנידרש מטעם החוק, אנו נחלוק את הנתונים האישיים שסיפקת לנו במקוון רק עם חברות מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים אחרות ו/או עם שותפים עסקיים הפועלים מטעמנו למטרות אשר תוארו ב"כיצד נשתמש במידע". על חברות מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים ו/או על שותפים עסקיים כאמור, לרבות אלה שבארה"ב ו/או בארצות אחרות, חלה מדיניות הפרטיות שלנו בעניין השימוש בנתונים, והם מחויבים בהסכמים המתאימים לשמירת סודיות. הנתונים אשר ייאספו במקוון עשויים להיות מצורפים למידע אשר הנך מספק כאשר הנך רושם את בעלותך על מוצרי מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים.

בחירה

מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים לא יעשו שימוש במידע הניתן לזיהוי באורח אישי שנמסר להן במקוון ולא יחלקו אותו עם אחרים בדרכים אשר אינן קשורות למתואר לעיל מבלי להודיע לך מראש ולתת לך אפשרות בחירה. כפי שצוין, אנו ניתן לך גם אפשרות להודיענו אם אינך מעונין לקבל מאתנו חומרי שיווק ישיר שלא הוזמנו על ידך, ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לכבד בקשות אלה. חוקים ומדיניות מקומיים יחולו אם הנם שונים מאלה של ארה"ב.

אנו נוודא את הסכמתך תחילה אם נרצה לחלוק את המידע אודותיך עם צדדים שלישיים שאינם פועלים מטעמנו ואשר מדיניות הפרטיות שלנו אינה מחייבת לגביהם. לדוגמה, במסגרת מחויבותה של מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים לתת בידך בחירה, אנו עשויים לאפשר לך לערוך רכישות במקוון מאתנו ישירות או מאת המפיצים שלנו. כאשר אתה בוחר במפיצים שלנו, אנו נודיע לך שנתוני הרישום וסל הקניות שלך יועברו אל המפיץ שבחרת. הודעה זו הנה חשובה, מפני שבעת שאתה בוחר לערוך רכישות במקוון באמצעות אחד מן המפיצים שלנו, הרי על השימוש בנתוני הרישום וסל הקניות שלך תחול מדיניות הפרטיות של המפיץ. חוקים ומדיניות מקומיים יחולו אם הנם שונים מאלה של ארה"ב.


דיוק וגישה

מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים שואפות לשמירה על דיוקו של המידע הניתן לזיהוי באורח אישי שהנך מוסר. אנו נספק לך גישה למידע שלך, ובין היתר נעשה כל מאמץ לספק לך גישה מקוונת לנתוני הרישום שלך כך שתוכל לראותם, לעדכנם או לתקנם באתר In Singapore שבו נמסרו. על מנת להגן על פרטיותך וביטחונך, אנו גם ננקוט צעדים סבירים לאימות זהותך לפני שתינתן לך אפשרות לגישה או לעריכת תיקונים. לשם גישה אל המידע שלך הניתן לזיהוי באורח אישי, חזור אל דף האינטרנט שבאמצעותו מסרת את המידע לראשונה, ופעל לפי ההוראות שבאותו דף.

הקישוריות אל אתרי אינטרנט של צדדים שלישיים ניתנת באתר למען נוחיותך בלבד. כאשר אתה משתמש בקישורים הללו, אתה עוזב את אתר In Singapore . מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים לא סקרו את כל אתרי צד ג' הללו, הם אינם מצויים בשליטתן והן אינן נושאות באחריות לגבי אף אחד מהם, לגבי התוכן המצוי בהם או לגבי מדיניות הפרטיות שלהם. לפיכך אין מוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים מאשרות אתרים אלה ואינן יוצרות שום מיצג לגביהם ולא לגבי כל מידע, תוכנה או כל מוצר או חומר אחר המצויים בהם, ולגבי כל תוצאה העשויה להתקבל מן השימוש בהם. אם תחליט לגשת אל אתר מאתרי צד ג' המקושרים לאתר זה, הנך עושה זאת על אחריותך בלבד.


אבטחה

למוצ'ילה אחזקות ואפסייט- בניית אתרים מחויבות לאבטחת המידע שלך. על מנת למנוע גישה או גילוי בלתי מורשים, לשמור על דיוק הנתונים ולהבטיח שימוש נאות במידע, אנו מפעילים תהליכים פיזיים, אלקטרוניים וניהוליים מתאימים לאבטחת המידע שאנו אוספים במקוון. אנו משתמשים בהצפנה בעת האיסוף או ההעברה של נתונים רגישים, כגון מידע לגבי כרטיסי אשראי.

פיקוח

אנו נוהגים בהתאם לכל התקנות המקומיות החלות בעניין הגנה על מידע אישי, כדוגמת חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, ותקנות קשורות.
שעון מקומי
שעון ישראל
דף הבית | אודות | הצהרת פרטיות | תנאי שימוש באתר | מפת אתר | פרסם אצלנו | צור קשר
נקסטרגט אינטראקטיב - קידום אתרים Enhanced By   |   אפסייט בניית אתרים Powered By
Designed by Duck Design   |   נטריפ מידע תיירותי Info By    |    רכבות באירופה